Apie mus

Mūsų šokių mokykloje nėra jokių amžiaus ribų!

Jums treji, o gal šimtas metų? Tai pats geriausias laikas pradėti mokytis šokti!  

Suktis ant parketo viską aplink pamiršus, nustūmus šalin abejones, peržengus visas ribas, girdint tik savo širdies kalbą. Gal tai jūsų svajonė? O gal jūsų vaiko kelias į sėkmę?   

Tapkite mūsų didelės ir darnios bendruomenės dalimi! Kasdieniu darbu stengiamės sukurti draugišką, motyvuojančią ir jaukią atmosferą.  Mes rengiame nugalėtojus!

Šokių mokykla įkurta 2010 metų vasario 18 dieną.  Mokyklos branduolys – šokių kolektyvas „Tendance“. Mokyklos įkūrėjas – daugkartinis sportinių šokių pasaulio bei Europos čempionas, ilgametis sportinių šokių ansamblio „Žuvėdra“ šokėjas Dmitrijus Popovas, apdovanotas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi.

D.Popovas yra Lietuvos sportinių šokių federacijos teisėjas. Kolektyve taip pat dirba ir savo didele profesionalo patirtimi dalinasi buvusi „Žuvėdros“ šokėja, daugkartinė čempionė ir ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiaus savininkė Viktorija Dubrovskaja ir Milda Meškytė bei Lotynų Amerikos šokių Lietuvos čempionato finalininkas Paulius Jonikas. Mums svarbiausia siekti aukščiausių laimėjimų ir kartu burti vieningą, draugišką bei palaikančią šokių bendruomenę.

Mes atviri ir visada laukiame visų – nuo pačių mažiausių iki vyriausių, kurie negali ir nenori gyventi be šokio.