Naujienos

Sportinių šokių varžybos “Tendance taurė 2019”

Praūžė Tendance kolektyvo ir LSŠF organizuojamos sportinių šokių reitingo varžybos “Tendance taurė 2019“
Didžiuojamės ir džiaugiamės mūsų sportininkų pasiektais rezultatais, linkime visiems, kuo didžiausios sėkmės ir ateityje.
Sveikiname visus vaikų grupės mūsų kolektyvo dalyvius:

Solo E2 grupėje Auksė Dreiniūtė ir Izabelė Veiverytė tapo absoliučiai geriausios
Solo E4 grupėje Dineta Kutniauskaitė tapo absoliučiai geriausia ir buvo apdovanota taure.
Goda Žemaitaitytė, Gustė Daržinskaitė, Elzė Ambrazevičiūtė, Valentina Nistos užėmė 1 vietą
Agota Milvydė, Mila Milenytė – 2 vieta
Alina Koval – 3 vieta
Vaikai E2 I lygio grupėje Dovydas Rindzevičius – Adelė Skurdenytė, Dovydas Rindzevičius – Andrėja Andrėjauskaitė, Leonas Žvaliauskas – Greta Lašinytė-Livija Antužytė, Juozas Petrošius – Eva Žukauskaitė, Juras Mauricas – Ema Rasčiutė, Juras Mauricas – Lėja Stanelytė, Dovydas Galuščiak – Maja Poliščiuk-Deimantė Galuščiak laimėjo 1 vietą.
Vaikai E2 I-II lygio grupėje Tautvydas Tarvydas- Amelija Avyžiūtė užėmė 1 vietą,
Edgaras Šidiškis-Vanesa Širokaja, Herkus Aleksandravičius – Emilija Mečionytė , Laurynas Mizgeris – Adriana Šurujeva, Kajus Kaušas – Vanesa Širokaja – 2 vieta
Kristupas Jarutis – Izabelė Veiverytė, Paulius Barkauskas – Aurėja Noreikaitė, Laurynas Mizgeris – Elija Laurinaitytė – 3 vieta.
Vaikai E3 I-II lygio grupėje Edgaras Šidiškis – Vanesa Širokaja užėmė 1 vietą, Tautvydas Tarvydas- Amelija Avyžiūtė – 2 vieta, Kajus Kaušas – Vanesa Širokaja – 3 vieta.
Vaikai E3 II-III lygio grupėje David Melikov – Mileta Melikova, Kristupas Jarutis – Izabelė Veiverytė, Robertas Šadauskas – Gustė Daržinskaitė užėmė 3 vietą
Džiaugiamės mūsų sportininkų pasiekimais:
Jaunučiai I E4 grupėje Aironas Lukauskas/Elzė Ambrazevičiūtė tapo finalistais ir užėmė 3 vietą.
Jaunučiai II E6 grupės finalistai Vilius Janeliūnas/Saulė Balčiūnaitė – 3 vieta, Arianas Eismontas/Milena Sprainytė – 5 vieta
Jauniai I E6 grupės prizinės vietos laimėtojai Vilius Mazys/Liepa Žukauskaitė – 6 vieta
Jauniai I D klasėje Timas Narkevičius/Auksė Dragūnaitė užėmė garbing 1 vietą
Jauniai II E6 grupėje Eimantas Strumyla/Gintarė Mačiulaitytė tapo finalistais ir užėmė 2 vietą
Jauniai II D klasėje Matas Veitas/Elinga Arnašiūtė La grupėje užėmė 1 vieta, o ST – 3 vietą
Jauniai II C LA grupėje Martin Kumpis/Viktorija Staponas užėmė 1 vietą, Marijus Mockus/Gita Janušauskaitė – 2 vietą.