Stovyklos

Stovykla su nakvynėmis

STOVYKLOS TIKSLAI

Nuotykiai, pramogos, šokiai, žaidimai, rungtynės, diskotekos, laužas gamtos apsuptyje! Su šiomis atrakcijomis ir dar daugiau jų, kviečiame vaikus ir jaunimą į sportišką vasaros poilsio stovyklą ,vyksiančią jaukioje kaimo turizmo sodyboje.
Stovykla skirta vaikams, mėgstantiems aktyvų ir turiningą poilsį: pramogausime, nepervargdami sportuosime, susipažinsime su naujais draugais, išmoksime bendra šokį, patirsime linksmų nuotykių, azartiškai rungsimės ir draugiškai žaisime.

PRELIMINARI  STOVYKLOS PROGRAMA

Dalyvavimas stovyklos komandų veikloje. Zumbos , Hip Hop ir Salsos treniruotes! Muzikiniai ir kūrybiniai užsiėmimai. Savigynos treniruotes, estafetes ir vandens mūšis! Talentų konkursas, šokiai ir diskotekos!. Barbecue vakarėlis prie laužavietės ir miško diskoteka. Naktiniai kino seansai

 

PRELIMINARI  STOVYKLOS DIENOTVARKĖ

8:00 Labas rytas.
8:30 Mankšta.
9:00 Pusryčiai.
10.15 Dienos intro
10:30-13:30 Užsiėmimai pagal programą.
13:30 -14:00 Pietūs.
14:00-14:45 Laisvas laikas (galima naudotis telefonais!).
14:45-17:00 Užsiėmimai pagal programą.
17:00-17:30 Laisvas laikas arba pasiruošimas programai.
17:30-18:30 Užsiėmimai pagal programą.
18:30-19:00 Vakarienė, laisvas laikas.
19:30-21:00 Užsiėmimai pagal programą.

 

 

APGYVENDINIMAS/STOVYKLOS VIETA

Stovykla vyksta ypatingai jaukioje kaimo turizmo sodyboje (atitinkančioje visus reikalavimus, turinčioje higienos pasą), šalia miško. Stovyklautojai apgyvendinami jaukiuose kambariuose. Mergaitėms ir berniukams tualetai ir dušai – atskirai. „Jaunimo sodyba“ Kekštu k. Kretingale

 

STOVYKLOS VADOVAI

Stovykloje dirba atsakingi, jauni, charizmatiški ir linksmi grupių vadovai (vienas vadovas 6-10vaikų), turintys gebėjimų organizuoti vaikų poilsį ugdant jų kūrybiškumą, draugiškumą ir atsakomybę. Jie pasiruošę visada suorganizuoti vaiku užimtumą, jie tampa vaikų draugais, padedančiais susidraugauti vaikams ir atskleisti jų gerąsias savybes.
Šalia grupių vadovų yra keturi vyriausieji vadovai Dmitrijus, Valerija, Viktorija ir Paulius atsakingi už dienos užimtumą, veiklų įvairovę, saugumą, sveikatą, grupių vadovų darbo organizavimą ir koordinavimą bei tėvelių informavimą.

 

 

Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

• Apgyvendinimas erdviuose kambariuose.
• Maitinimas 5 kartus per dieną.
• Edukacinė, pramogų ir užsiėmimų programa.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA:

• Stovykla lietuvių k., bet bus rusiškai kalbantis vadovai.
• Taikomos nuolaidos: vykstant iš vienos šeimos keliems vaikams. Nuolaidos nesumojamos .
• Stovyklautojams būtina turėti medicininę pažymą (forma 027-1/a).

 

Stovykla su Nakvynėmis