Šokiai

Šokiai suaugusiems

💃🏻💃🏻💃🏻🕺🕺🕺

PORINIAI ŠOKIAI, tai ypatingas laikas dviems, juk būtent muzika ir šokiai stiprina tarpusavio ryšį, skaidrina nuotaiką ir teikia pačias gražiausias emocijas. Tai galimybė išlaisviniti save, išmokti įvairiausių Lotynų Amerikos šokių, smagiai praleisti laiką ir susirasti bendraminčių.  Užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę, trukmė – 1 val.

SOLO LATINO GRUPĖ

KVIEČIAME pasinerti į šokio elegancijos bei muzikos pasaulį. Tai galimybė atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių, praskaidrinti savo rudens rytus bei vakarus, išmokti grakščiai judėti, susipažinti su įvairiais Lotynų Amerikos šokiais.

Amžiaus ribos čia nėra – kviečiame šokti merginas ir moteris, kurios savo siela ir svajonėmis visada jaunos!

Juk kartais tiesiog nėra tinkamo partnerio (o gal jo visai nesinori?), tad kam atsisakyti galimybės išmokti nuostabiai šokti?

Solo latino šokių grupė, skirta norinčioms išmokti įvairiausių Lotynų Amerikos šokių, pradėti šokti nuo nulio arba tobulinti jau turimas žinias. Šokis ne tik stiprina kūną, bet ir suteikia didžiulę pasitikėjimo savimi dozę. Užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę ryte arba vakare, trukmė – 1 val.

  • VESTUVINIŲ ŠOKIŲ PAMOKOS

Jaunavedžių šokis * Vestuvių svečių šokis * Mamos ir sūnaus šokis * Tėčio ir dukros šokis, Mergvakariai

Artėja svarbiausia Jūsų gyvenimo meilės šventė? Norite, kad ši diena būtų ypatinga, pasijustume tarsi stebuklingoje pasakoje? Tad Jūs tikrai nepaseisite be gražiausio vestuvinio šokio. Šokių studijos „Tendance“ profesionalūs treneriai pasiruošę Jums padėti išmokti šokti, pagal pasirinktą muziką paruoš šokio kompoziciją bei pasistengs, kad ši diena jums neštų tik džiugesį, meilę ir ilgai išliktų visų atmintyje.

Smulkesnė informacija ir registracija: 8650 97551 asta@tendance.lt

Prisijunkite prie mūsų kolektyvo jau dabar!

Rezervuoti vietą