Šokiai

Šokiai vaikams

JŪSŲ VAIKAS  NORI MOKYTIS ŠOKTI?  

NEDVEJOKITE, SUTEIKITE  JAM  GALIMYBĘ DABAR!

🏆

 • 3-4 metų vaikučių DISKO šokių grupė.Mūsų 3-4 metų vaikučių DISKO šokių grupėje visiems vaikams garantuojamas smagus ir energingas laikas. Kartu laviname vaikų muzikalumą, gerą laikyseną ir bendravimo įgūdžius. Be to, mūsų šokėjai dalyvauja įvairiuose renginiuose ir parodose, kur demonstruoja savo talentus ir pasiekimus.

  Šokių pamokos vyksta du kartus per savaitę, vienos pamokos trukmė – 30 min. Tai yra optimalus laikas, kurio metu vaikai gali suaktyvinti savo kūną ir patirti didelį malonumą iš šokio. Jei jūsų vaikas yra šokio aistruolis ir nori išmokti naujų judesių, mūsų DISKO šokių grupė yra puikus pasirinkimas.

   

  4,5-10 metų sportinių šokių grupės.

  Mūsų sportinių šokių grupės skirtos vaikams nuo 4,5 iki 10 metų amžiaus, kurie mėgsta judėti, grožėtis muzika ir tobulinti savo šokio įgūdžius. Šioje grupėje mokome 10 sportinių pramoginių šokių: 5 Lotynų Amerikos šokių, tokių kaip cha-cha, rumba, samba, džiazo ir paso doble, bei 5 standartinių/klasikinių šokių, tokių kaip valsas, tango, quickstep, lėtinis fokstrotas ir Vienos valsas.

  Kiekvienais metais rengiami Lietuvos čempionatai bei pirmenybes, kuriose mūsų šokėjai demonstruoja savo puikius rezultatus ir pasirodo kaip tikri šokio talentai. Mokymo programa yra labai struktūruota ir nuosekli, o mokytojai yra patyrę šokio specialistai, kuriems rūpi kiekvieno vaiko individualus tobulėjimas ir sėkmė šokių varžybose.

  Šokių pamokos vyksta du kartus per savaitę, vienos pamokos trukmė – 45 min. Šios pamokos ne tik padeda vaikams išmokti šokti ir mokantis susitelkti, bet taip pat padeda pagerinti jų koordinaciją, ritmo jausmą ir lavina socialinius įgūdžius

   

  10-15 metų merginų Lady Stiling grupė.

  Mūsų Lady Stiling grupė yra skirta 10-15 metų merginoms, kurios nori išmokti šokio elegancijos ir grakštumo. Ši grupė yra puikus pasirinkimas tiems, kas mėgsta išsiskirti ir pasirodyti šokio aikštelėje savo geriausioje šviesoje. Mūsų pamokos skirtos mokantis įvairių stilingų, įskaitant standartinius ir latinos amerikiečių šokius.

  Šokių pamokos vyksta du kartus per savaitę, vienos pamokos trukmė – 45 min. Be to, yra organizuojama gimnastikos pamoka, kuri padeda lavinti lankstumą ir stiprinti raumenis. Mūsų mokytojai yra patyrę ir aukštos kvalifikacijos šokio ir gimnastikos specialistai, todėl galite būti tikri, kad jūsų mergaitės lavins savo talentą ir gaus daug reikalingų žinių.

   

  7-9metų, 10-12 metų ir 13-18 metų Popdance gatvės šokių komandiniai šokiai.

  Mūsų Popdance gatvės šokių grupės yra skirtos vaikams, kurie mėgsta judėti ir šokti. Tai komandiniai gatvės šokių stiliaus šokiai, kuriuos išmoksite su kitais savo amžiaus vaikais. Mūsų užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę, o kiekvienos pamokos trukmė yra 1 val..

   

  Mūsų šokėjai yra lavinami technikos, ritmo ir koordinacijos, taip pat mokomasi įvairių šokio judesių, kad būtų galima sukurti spalvingus ir energingus šokių numerius. Šokėjai taip pat mokosi bendradarbiauti su kitais savo grupės nariais, kad galėtų sukurti geriausią šokio atlikimą. Jei jūsų vaikas mėgsta šokti ir nori išmokti naujų šokių stilių, mūsų Popdance gatvės šokių grupės yra puikus pasirinkimas.

   

  7-12 metų vaikų tautinių šokių grupė

  Mūsų tautinių šokių grupė skirta vaikams, kurie mėgsta lietuviškus šokius ir nori mokytis.Šios grupės tikslas yra paruošti vaikus dalyvauti Lietuvos dainų ir šokių šventėje, taip pat įvairiose varžybose, festivaliuose.

  Užsiėmimai vyksta 2 kartus per savaitę, o kiekviena pamoka trunka 1 valandą. Mūsų mokytojai yra profesionalūs tautinių šokių šokėjai, kurie mokys vaikus tradicinių lietuviškų šokių, kaip antai “Džiugo žirgeliai”, “Suvalkijos berniokai”, “Rugpjūčio vakarėlis”, ir kt. Be to, mūsų užsiėmimuose vaikai lavinami ritmo, koordinacijos ir bendradarbiavimo su kitais savo grupės nariais.

  Jei jūsų vaikas mėgsta šokti ir yra susidomėjęs tradiciniu lietuvišku šokiu, mes kviečiame prisijungti prie mūsų tautinių šokių grupės. Tai puiki galimybė susipažinti su Lietuvos kultūra ir pademonstruoti savo šokio gebėjimus renginiuose.

  7-12 metų vaikų breiko šokių grupė

  Breiko šokių grupė skirta 7-12 metų vaikams, kurie nori išmokti breiko judesių. Ruošiamos  programos varžyboms, čempionatams ir net olimpiadoms, nes breikas jau yra įtrauktas kaip olimpinė sporto šaka. Užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę ir truks po 1 valandą. Atsižvelgiant į amžiaus grupę, pasiruošęs mokytojas mokys vaikus atsakingai ir saugiai.

  7-12 metų vaikų Zumba kids grupė

  Zumba kids yra puikus būdas skatinti vaikų aktyvumą ir sveiką gyvenimo būdą! Šie užsiėmimai vyksta vieną kartą per savaitę ir yra pritaikyti vaikams, todėl jie yra lengvai mokomi ir smagūs. Per Zumba kids pamokas vaikai gali mokytis šokti ir judėti, kartu su kitais vaikais linksmiai praleisti laiką, o svarbiausia, lavinti savo kūno ir proto sveikatą. Taigi, jei norite, kad jūsų vaikai būtų aktyvūs ir sveiki, Zumba kids yra puikus pasirinkimas!

   

Užsiėmimai vyksta:

Danės g. 6, Klaipėda, TENdance studija

Taikos pr.70, Klaipėda, Žvejų Kultūros rūmuose

Baltijos pr.53, Klaipėda. M.Mažvydo progimnazija.

Arimų g.3 , Gindulių arena, Gindulių km. Klaipėdos raj.

Darželiuose:  l\d “Puriena”, l\d ”Pumpurėlis”, l\d “Šaltinėlis”, l\d “Radastėlė”, l\d “Obelėlė”, l\d “Žiburėlis”, l/d”Traukinukas”, l/d “Žiogelis”, l/d “Svirpliukas”, l/d “Vėtrungėlė”, l/d”Atžalynas”

 Smulkesnė informacija ir registracija: 8650 97551 asta@tendance.lt

 

 

Prisijunkite prie mūsų kolektyvo jau dabar!

Rezervuoti vietą